МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся навчально-практичний психологічний тренінг «Що ховає мережа?» у якому взяли участь студенти-психологи 1-2 курсів.

6 лютого 2023 року студенти 1-2 курсів спеціальності «Психологія» до Дня безпечного інтернету взяли участь у навчально-практичному психологічному тренінгу «Що ховає мережа?».

Тренінг для студентів проводила Антонюк Катерина Броніславівна, практикуючий психолог, бібліотекар ІІ категорії читального залу гуманітарного профілю Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки.

Нині проблема Інтернет-залежності одна з актуальних тем на світових психологічних форумах. У даний час активно обговорюється і досліджується феномен залежності від Інтернету – синдром інтернет-адикції.

Інтернет-залежність виявляється в тому, що люди настільки зосереджені на своєму віртуальному житті, що фактично відмовляються від реального.

Метою тренінгу було: розкрити основні проблеми комп’ютерної та інтернет-залежності в молодіжному середовищі; окреслити причини появи, симптоми та наслідки комп’ютерної залежності; розкрити способи формування адекватної самооцінки для профілактики комп’ютерної залежності; висвітлити про вплив комп’ютерних ігор на організм людини.

Завдання і призначення тренінгу: розширити й поглибити знання про безпечний інтернет; дізнатися про небезпеки, які існують в інтернеті та соціальних мережах; проаналізувати психологічний аспект мережі «Інтернет»; розкрити шляхи подолання інтернет небезпек.

Студенти релаксували, виконували різні творчі завдання, вправи. Також відбулося обговорення з психологічної точки зору короткометражних фільмів. Студенти-психологи залишилися задоволені від тренінгу.