МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся науково-практичний семінар з елементами тренінгу «Самопрезентація – успішний крок до кар’єри. Як успішно презентувати себе на співбесіді роботодавця»

 

27 вересня 2023 року у Хмельницькому інституті МАУП для студентів-психологів 2-4 курсів бакалаврату проведено науково-практичний семінар з елементами тренінгу «Самопрезентація – успішний крок до кар’єри. Як успішно презентувати себе на співбесіді роботодавця».

Модератором тренінгу була Олена Підлужна-Ткач, кар’єрний консультант, HR, фахівець з підбору та адаптації персоналу. Проєкт реалізовується Фондом «СпівДія» за підтримки DanChurchAid та фінансування Danida (Міністерства закордонних справ Данії).

Самопрезентація – це навичка, яка постійно розвивається і змінюється, але вона залишається важливою для досягнення успіху в будь-якому сучасному кар’єрному напрямку. Успішна самопрезентація залишається ключовим аспектом досягнення кар’єрних цілей у сучасному світі праці, допомагаючи особистостям підкреслити свою унікальність та цінність для роботодавців та професійних контактів.

Метою заходу було надати потрібну інформацію та підсилити вміння та навики присутніх на тренінгу для проходження якісної співбесіди у роботодавця, адже навички самопрезентації – справжнє мистецтво, якому потрібно навчатися.

Завдання і призначення тренінгу: допомогти учасникам тренінгу здобути навички самопрезентації в роботодавця; дати чітке уявлення про комунікацію під час співбесіди; розкрити поняття «соціальні норми» та як вони впливають на домашнє насильство.

У ході заходу студенти мали змогу як теоретично, так і практично навчитися навичкам самопрезентації, що може стати важливим у реальному житті і сприяти успішному пошуку роботи та розвитку карєри. Саме підготовка і впевненість у собі допоможуть успішно пройти співбесіду та розпочати вдалий шлях до карєрного зростання.

 

Дякуємо модератору тренінгу пані Олені за цікавий науково-практичний семінар з елементами тренінгу!