МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Міжвузівський науково-практичний семінар Хмельницького інституту МАУП та Придунайської філії МАУП

 

22 вересня 2021 року у рамках Міжнародного тижня глухих відбувся міжвузівський науково-практичний семінар «Жестова мова як засіб комунікації: теоретико-практичний аспект». Студенти-психологи та викладачі кафедри психології Хмельницького інституту МАУП і Придунайської філії МАУП змогли як теоретично, так і практично обговорити проблему жестової мови на сучасному етапі.

З вітальним словом виступили: Білий Леонід Григорович, директор Хмельницького інституту МАУП, Гуменникова Тамара Рудольфівна, директор Придунайської філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП».

 

На заході були присутні стейкхолдери: Любецька Мар’яна Миколаївна, директор Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; провідні психологи ХМЦСССДМ – Захожа Ольга Олександрівна та Коцюк Олександра Олександрівна.

Доповідачами-лекторами були: Чорна Наталія Василівна, директор Центру психосоціального супроводу та професійного розвитку; бенефіціар Хмельницької обласної організації Українського товариства глухих, Яремчук Марія Іванівна, психолог Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; магістрантка 1 курсу Хмельницького інституту МАУП; бенефіціар Хмельницької обласної організації Українського товариства глухих.

Наталія Василівна і Марія Іванівна цікаво як з теоретичної, так і практичної сторони порушили дану проблему. Доповіді супроводжувалися презентаціями та відеоматеріалами. Також вони провели майстер-клас для усіх присутніх.

 

З заключним словом виступила Парандій Валентина Олександрівна, директор Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП.

 

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1TgXAY_0_WJKEiI1bkWdA8s1cWAsWke6b/view.