МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь студентів та викладачів у лекції «Батьки: як зберегти себе і бути поряд із дитиною»

 17 травня 2022 року здобувачі вищої освіти 1-4 курсів спеціальності «Психологія» і викладачі кафедри психології Хмельницького інституту МАУП взяли участь у черговій тематичній лекції «Батьки: як зберегти себе і бути поряд із дитиною».

Викладачі та студенти взяли участь у серії тематичних лекцій «Діти і війна», організованих Хмельницьким осередком дитячої та юнацької психотерапії Української спілки психотерапевтів та Українським інститутом дитячо-юнацької психотерапії та психологічного консультування. Сьогодні відбулася чергова лекція з питань психологічної підтримки та кризового консультування. Порушували актуальну тему синдром втоми від війни батьків і дітей.

 

Лектором була Матвійчук Тетяна – дитячий, підлітковий та сімейний психолог, кандидат психологічних наук, доцент, представник секції дитячої та юнацької психотерапії Хмельницького осередку УСП, член правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів». Надзвичайно змістовною та цікавою для аудиторії була лекція психологині Т. Матвійчук.