МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулася конференція «Актуальні проблеми психології підлітка: теорія та практика»

      21 квітня 2021 року в рамках Тижня психології відбулася науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ПСИХОЛОГІЇ ПІДЛІТКА: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА в режимі онлайн на платформі ZOOM.

     У науковому заході взяли участь понад 80 осіб (практикуючі психологи, психотерапевти, юристи, лікар-психіатр, дитячий та сімейний психолог, науковці, студенти) з різних міст України (Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Ізмаїл, Маріуполь та ін.).

     З вітальним словом виступив директор Хмельницького інституту МАУП Білий Леонід Григорович.

    Привітала усіх учасників конференції директор Хмельницького економіко-правового фахового коледжу МАУП Парандій Валентина Олександрівна. З вітальною промовою виступила директор Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Любецька Мар’яна Миколаївна.

      Доповідачі порушували різні проблеми психології підлітка. Усі виступи підкріплювалися презентаційним матеріалом. Про підлітковий вік і кризу підліткового віку розповіла Матвійчук Тетяна Владиславівна, член правління ГО «Хмельницьке об’єднання психологів та психотерапевтів», практикуючий психолог, психотерапевт, дитячий та сімейний психолог.

     Провідний психолог Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Захожа Ольга Олександрівна розкрила особливості роботи провідного психолога Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

    Проблеми формування правової свідомості у підлітків Донецької області порушив у доповіді кандидат медичних наук, лікар-психіатр Тришньовський Анатолій Миколайович.

     Про емоційне вигорання, використовуючи власну методику, розповіла кандидат психологічних наук Чорна Наталія Василівна. Здобувачка вищої освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії проводила майстер-клас з володіння жестовою мовою.