МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студентка Хмельницького інститут МАУП Зоряна Коваль стала слухачем Школи адміністративного процесу.

 

Студентка Хмельницького інституту МАУП Коваль Зоряна відвідала Хмельницький окружний адміністративний суд, де стала слухачем Освітньо-волонтерської школи адміністративного процесу. На початку проекту волонтерам провели екскурсію, після того познайомилися з курівництвом Суду та ОВШ:

Оленою Ковальчук (Голова Суду)

Олександром Панчуком (Керівник апарату)

Оленою Розмуняк (Заступник керівника апарату Суду)

Діаною Гнап (Суддя-спікер)

В програмі навчання передбачено лекційні та практичні заняття, всього їх заплановано 14. По закінченню освітньої школи волонтери отримують сертифікати.

З метою покращення обізнаності щодо діяльності судової системи і  професійного орієнтування молоді, залучення студентів-правників до спільної реалізації правоосвітньої, правовиховної, правозахисної функції  судової гілки влади та з нагоди Дня юриста, Хмельницький окружний адміністративний суд організував Освітньо-волонтерську школу адміністративного процесу.

Це безпрецедентна можливість для студентів юридичних факультетів  ознайомитись з роботою суду, покращити свої теоретичні знання та застосувати їх на практиці. Протягом трьох тижнів навчання слухачі Школи перейматимуть практичний досвід юристів-практиків та втілюватимуть в життя  свої амбіції в сфері юриспруденції.