МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Захід від регіонального офісу Уповноваженого Верховної ради України з прав людини для студентів Хмельницького інституту МАУП.

 

Сьогодні до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми представницею Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Оксаною Кізаєвою у співпраці з Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою організовано просвітницький захід для студентів Хмельницького інституту МАУП «Моє життя – свобода».

Під час заходу студенти переглянули документальний фільм «РАБИ» (режисер: Давід Ароновіч, Ханна Хейльборн) із колекції Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA. Після перегляду присутні обговорили питання порушення прав людини, які вони помітили переглядаючи стрічку.

 

Оксана Кізаєва висвітлила учасникам заходу поняття та види торгівлі людьми, основні нормативні акти в цій сфері, порядок встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми та права постраждалих на різні види допомоги, поінформувала про ризики та наслідки потрапляння в ситуації торгівлі людьми і за кордоном, і в межах країн, зупинилась на заходах із протидії торгівлі людьми та повідомила контакти для звернень з питань протидії торгівлі людьми.

Про випадки неналежної допомоги та захисту від торгівлі людьми, Ви можете повідомити Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини: вул. Інститутська, 21/8, м. Київ, 01008 гаряча лінія 0800501720

Бережіть себе! Все є та буде Україна!Описание: 🇺🇦