МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП активно використовують можливості неформальної освіти у підготовці бакалаврів зі спеціальностей «Право» та «Правоохоронна діяльність».

В Хмельницькому інституті МАУП широко застосовуються можливості неформальної освіти. Неформальна освіта може бути очною (тренінги, майстер-класи, семінари, майстерні тощо), або дистанційною (дистанційні курси, вебінари).

З початком пандемії, а потім воєнного стану однією з найпопулярніших практик серед студентів-правників є проходження курсів на дистанційних платформах: Prometheus, ВУМ, EdEra, Coursera, Освітній Хаб - EduHub.in.ua та інші.

Тільки за листопад-грудень 2022 року студенти першого курсу бакалаврських освітньо-професійних програм «Право» та «Правоохоронна діяльність» опанували десятки курсів та отримали більше трьохсот сертифікатів, що підтвердили їх знання. Студенти не тільки покращили свої знання з таких предметів, як «теорія держави та права», «юридична деонтологія», «конституційне право України», але й отримали додаткові бали відповідно до критеріїв оцінювання знань.

 

Неформальна освіта – це можливості. Можливості для саморозвитку, самореалізації, для здобуття нових знань і практичного досвіду, для пошуку мотивації та натхнення. А якщо можливості є, їх потрібно використовувати.