МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

28 квітня 2022 року в Хмельницькому інституті МАУП відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні питання юридичної науки та практики» (до Дня науки).

На науковому заході були присутні студенти та молоді вчені закладів освіти та установ України: Хмельницького інституту МАУП, Міжрегіональної Академії управління персоналом, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків), Навчально-наукового інституту права Сумського державного університету, Хмельницького національного університету, Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова, Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, Хмельницького коледжу Університету «Україна», Правового департаменту Секретаріату Конституційного Суду України.

 

На початку заходу Леонід Білий, директор Хмельницького інституту МАУП, відзначив про важливість наукових напрацювань студентів та молодих вчених, в тому числі з врахуванням змін у сучасному законодавстві у воєнний час. Заступник директора Валентина Парандій звернула увагу на важливість дотримання принципів академічної доброчесності у науковій діяльності. Виступаючими піднімались проблемні питання трудового законодавства у воєнний час, особливості роботи судових органів,  Окремо розглядалось питання відповідальності за колабораційну діяльність, воєнні злочини тощо. Присутні студенти та молоді вчені представляли свої напрацювання в сфері цивільного, кримінального, міжнародного та екологічного права; процесуальних галузей права.   

 

Всі доповіді буде опубліковано в ІІ випуску наукових праць «Актуальні питання юридичної науки та практики».