МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Викладачі Хмельницького інституту МАУП взяли участь у вебінарі «Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності»

 

Викладачі кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП Валентина Парандій та Алла Авсієвич стали учасниками  вебінару «Спартанці науки: інтервенція академічної доброчесності»

На вебінарі викладачі дізналися про досвід Університету штату Мічиган (Michigan State University) та Темпльського університету (Temple Univerisity) у створенні унікальних моделей системи академічної доброчесності та оцінювання, а також обговорити, як окремі елементи цих систем можуть бути втілені на кампусі вашого університету.

Окрім цього, на вебінарі учасники дізналися про те, як практично створювати курси з академічної доброчесності для студентів та які аспекти найкраще включати у зміст таких курсів.


Спікери семінару:

Джейк Каспер, фахівець із питань академічної доброчесності у Деканаті по роботі зі студентами Університету штату Мічиган. Джейк відповідає за вживання стратегічних заходів у випадках, що стосуються студентів, яких зловили на порушеннях принципів академічної доброченості в університеті.

Брендон Арнолд, координатор програм по роботі із новими студентами в Офісі програм для нових студентів та сімей Темпльського університету. Основною місією Брендона є підтримка кожного із студентів на їх шляху здобуття освіти у Темпльському університеті та під час процесу прийняття академічних рішень.