МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом


28 вересня 2023 року відбулося апробаційне проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) за спеціальністю 081 Право на другому (магістерському) рівні вищої освіти. Магістри-правники Хмельницького інституту МАУП продемонстрували 100% явку на ЄДКІ.

Апробаційне ЄДКІ у формі онлайн-тестування проводилося в комп’ютерних класах закладів освіти під контролем зовнішніх представників (прокторів). Іспит адміністрували дистанційно, кожний клас був під постійним відеоспостереженням МОН України.

Здобувачам надали можливість складати ЄДКІ яку ЗВО за місцем навчання, так і в наближеному до місця проживання/тимчасового перебування закладу освіти.

ЄДКІ тривало 180 хвилин і містило 120 тестових завдань. Результати апробації дозволять оцінити тестові завдання, стан підготовки здобувачів зі спеціальності.

Під час тестування використовуються тестові завдання чотирьох типів:

- завдання, що мають по чотири варіанти відповіді, серед яких лише один правильний;

- завдання, що мають по сім варіантів відповідей, серед яких лише три правильні;

- завдання, що потребують визначення послідовності або пріоритетності;

- завдання на встановлення відповідності.

Усього тест містить 120 тестових завдань, на виконання яких відводиться 180 хвилин.

Завдання для іспиту укладаються на основі програми, затвердженої наказом МОН, яка охоплює 12 тематичних розділів та спрямована на виявлення мінімального спільного для всіх спеціалізацій рівня випускника магістратури вищої юридичної освіти.

Очікується, що єдиний державний кваліфікаційний іспит для всіх магістрантів-правників відбудеться у листопаді 2023 року.