МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
У Хмельницькому інституті відбувся Тиждень права
 

     Вже доброю традицією на початку жовтня стало проведення на гуманітарно-економічному факультеті Тижня права, в якому беруть участь студенти, які навчаються за спеціальністю «Право».

      9 жовтня 2018 р. було організовано ознайомлювальну екскурсію до Регіонального та місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, яку провели заступник Директора Регіонального центру Олена Варфоломєєва та начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Бляхарська Ірина Анатоліївна.

   Студенти факультету не тільки зосереджують свої зусилля на навчальному процесі, але ще й вміють відпочивати і проводити розважальні заходи. Кульмінацією тижня стала інтелектуальна гра «Брейн-ринг», яка відбулась 10 жовтня 2018 р. за участю студентів Хмельницького інституту МАУП та Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП. 

       За традицією факультету організаторами гри були студенти ІV-го курсу. В залі панувала дружня атмосфера, глядачі активно підтримували команду «Dark Side» та команду «Феміда». За результатами інтелектуальних змагань перемогла команда «Феміда», проте обидві команди проявили достатньо знань та вмінь при наданні відповідей на складні запитання ведучих. Всі учасники гри отримали солодкі подарунки та дипломи.

     12 жовтня 2018 р. студенти Хмельницького економіко-правового коледжу відвідали офіс європейського зразка «Open Space» у Хмельницькому міському відділі ДРАЦС. Працівники #OPEN SPASE Володимир Султан, Ірина Поліщук та Леся Сожанська розповіли студентам про порядок надання послуг у сфері державної реєстрації у форматі відкритого простору. Прийом громадян ведеться за принципом «відкритого простору». Наявність «електронної черги» дозволяє громадянам зекономити свій час і забезпечило створення зручних та доступних умов для отримання необхідних послуг.

1760_01
     Студенти дізналися про національний правопросвітницький проект #ЯМАЮПРАВО, а також про те, наскільки #МінЮст став відкритим до людей, створюючи зручні сервіси та пропонуючи цікаві нововведення.


     І насамкінець тиждень права завершився відвіданням студентами найвищого законодавчого органу нашої держави – Верховної Ради України та профільного Міністерства – Міністерства юстиції України.