МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Наукове товариство студентів та молодих вчених Хмельницького інституту МАУП презентує збірник наукових праць «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ ТА ПРАКТИКИ»

 8 жовтня 2021 року в рамках Тижня юридичних знань з нагоди Дня юриста Голова Наукового товариства студентів та молодих вчених Хмельницького інституту МАУП Жанна Кілівнік презентувала збірник наукових праць студентів та молодих вчених «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЮРИДИЧНОЇ НАУКИ ТА ПРАКТИКИ».

У збірнику наукових праць вміщено статті за матеріалами інтернет-конференції студентів та молодих вчених "Актуальні питання юридичної науки та практики".

Авторами статей розкрито такі питання: служба в органах місцевого самоврядування; правовий статус суб’єктів господарювання; інструменти примирення сторін в цивільному судочинстві; шляхи вдосконалення законодавства України та проблеми його адаптації до правової системи Євросоюзу; питання діяльності правоохоронних органів в Україні.

 

З електронним примірником Збірника можна ознайомитися перейшовши за лінком: https://drive.google.com/file/d/1KL7OLKg-XOF00wcYVdgUexEt50t4-Jwb/view