МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Підписано Меморандум про співробітництво між Хмельницьким інститутом МАУП та Хмельницьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства внутрішніх справ України.

 

19 травня 2022 року багаторічну співпрацю між Хмельницьким інститутом МАУП та Хмельницьким науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства внутрішніх справ України закріплено підписанням Меморандуму.

Метою Меморандуму є співпраця та спеціалізоване вдосконалення освіти та професійної підготовки бакалаврів та магістрів за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність» шляхом залучення фахівців-практиків в освітній процес, запровадження елементів дуальної освіти; задля взаємодії у сфері інформування студентів про кар’єрні можливості з метою подальшого співробітництва та працевлаштування.

 

Директор Центру Андрій Леонідович Ганзюк та заступник директора Олег Вікторович Кравчук провели екскурсію лабораторіями Центру та розповіли директору Інституту Білому Леоніду Григоровичу, заступниці директора Парандій Валентині Олександрівні та доценту кафедри права та правоохоронної діяльності Авсієвич Аллі Валеріївні про можливості подальшої співпраці в навчальному, науково-практичному та науково-дослідницькому напрямках.

Сторони досягнули домовленостей про розробку планів проведення сумісної діяльності, підготовку методичних рекомендації та інших інформаційних матеріалів, проведення спільних заходів (круглих столів, робочих зустрічей, семінарів, лекції, курсів, нарад тощо) з метою обговорення питань модернізації освітніх програм в сфері права та правоохоронної діяльності. Залучати до співробітництва представників органів державної влади, правоохоронних органів у межах, встановлених нормативно-правовими актами та домовленостями з ними та здійснювати будь-які інші форми співпраці.