МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Підписано Меморандум про співробітництво між Хмельницьким інститутом МАУП та Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції.

 

10 лютого 2022 року у стінах Хмельницького інституту МАУП відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Інститутом та Центрально-Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції.


Інститут співпрацює з Управлінням уже багато років і у 2015 році вже було підписано Меморандум про співробітництво, але з того часу систему регіональної юстиції було реформовано.

Відповідно до змін, що відбулися у 2020 році Центрально-Західне міжрегіональне управлінням Міністерства юстиції координує роботу у Хмельницькій, Вінницькій та Житомирській областях.

 

Директор Інституту Леонід Білий та начальниця Управління Олена Яковюк обговорили основні напрямки співпраці: освітній, науково-практичний та консультаційний. Звернули особливу увагу на питання практичної підготовки студентів-правників та їх працевлаштування.

Олена Олександрівна зазначила, що на даний час органи державної влади потребують молодих, активних та кваліфікованих кадрів і наразі вакантними є 166 відповідних посад.

 

Сторони домовилися про активне співробітництво та укладення додаткового Договору про наукове консультування.