МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Підписано Меморандум про співпрацю між Хмельницьким інститутом МАУП та регіональним представником Уповноваженого Верховної ради України з прав людини
 

     7 жовтня 2020 року в Хмельницькому інституті МАУП відбулось підписання Меморандуму про співпрацю з Регіональним представником Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області Оксаною Кізаєвою.
Метою Меморандуму є консолідація зусиль Сторін, спрямованих на визначення механізмів взаємодії з метою захисту прав та свобод людини на території  Хмельницької області.


     Меморандум слід розглядати як основу для розроблення подальших заходів, спрямованих на розвиток взаємодії і співробітництва Сторін у межах повноважень, визначених Конституцією та законами України.


     В порядку реалізації положень Меморандуму відбулась зустріч зі студентами-правниками 1 та 2 курсу Інституту, яким доводились питання поняття прав людини, інституцій захисту прав людини, поняття Національного превентивного механізму.
     Були присутні Оксана Кізаєва, регіональний представник Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області,  Ольга Осередчук, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області, Ольга Чорна, начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.