МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Застосування сучасних освітніх технологій в підготовці майбутніх правників  має неабияке значення. Сучасний юрист не повинен зупинятись лише на отриманих знаннях під час формальної освіти.

Неформальна освіта ґрунтується на трьох засадах: “вчитися в дії” – отримувати знання під час практичних завдань; “вчитися взаємодіяти” – часто вона передбачає роботу в групах або командах; “вчитися вчитися” – аналізувати власний досвід і з нього формувати нові знання.

Студенти 3 курсу освітнього рівня "бакалавр" вирішили поєднати отримані теоретичні знання і проходження онлайн-тренінгів з їх закріплення. Так, Сергій Регеша, та Анастасія Кушнір,   студенти 3 курсу спеціальності Право успішно завершили онлайн-курс "Европейський механізм захисту прав людини" і отримали відповідний сертифікат.

Студентка 3 курсу спеціальності Право  Жанна Кілівнік успішно завершила онлайн-курс на відкритій дистанційній платформі ВУМ-онлайн на тему: Права людини в дії.

Зупинятись на цьому не плануємо, юридична професія вимагає постійного тримання руки "на пульсі" новітніх технологій та бути агентами змін!