МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Навчальний тренінг з представником патрульної поліції Хмельницької області

Згідно плану проведення Тижня юридичних знань 4 жовтня відбулась перша зустріч – навчальний тренінг студентів-правників із представником патрульної поліції – інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції Хмельницької області Анною Хижняковою.


Студенти опрацювали питання діяльності патрульної поліції у воєнний час, зокрема: на час дії воєнного стану, поліцейські мають право здійснювати конвоювання осіб, затриманих за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, узятих під варту, обвинувачених або засуджених до позбавлення волі. У випадках, передбачених законом, поліція може утримувати таких осіб в ізоляторах тимчасового тримання. Наступним питанням було визначення, які слід проходити випробування для того, щоб приступити до роботи в поліції, наскільки ця робота є фізично та психологічно важкою.

 

Наприкінці тренінгу учасники дізнались про особливості роботи органів поліції на звільнених територіях України, які були тимчасово окуповані. На наступних тренінгах учасники домовились про вивчення питання повноважень працівників поліції з розслідування випадків домашнього насильства.