МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся навчальний тренінг «Юридична відповідальність за порушення принципів академічної доброчесності».

«Тиждень академічної доброчесності» в Інституті розпочався з навчального тренінгу кафедри права та правоохоронної діяльності на актуальну тему: «Юридична відповідальність за порушення принципів академічної доброчесності».

Модераторами заходу виступили Жанна Кілівнік, голова Наукового товариства студентів та молодих вчених  Хмельницького інституту МАУП; Ольга Охман, кандидат юридичних наук, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП; Алла Авсієвич, PhD, доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП; адміністратор системи.

Учасники навчального тренінгу дізнались про особливості різних видів відповідальності за порушення академічної доброчесності; онлайн платформи для самостійної перевірки академічних текстів на наявність плагіату. Також всі присутні пройшли анкетування, розроблене кафедрою, на тему «Що я знаю про академічну доброчесність».

 

Місією проекту із запровадження академічної доброчесності є системні зміни у вищій освіті України, від яких виграють всі учасники академічного процесу – студенти, викладачі, заклади вищої освіти; формування нової академічної культури, яка базуватиметься на довірі, чесності, прозорості, реальному навчанні, справжній науковій роботі.