МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

29 вересня 2022 року заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області провела навчальний тренінг «Безоплатна правова допомога» для студентів Хмельницького інституту та коледжу МАУП.

Ольга Анатоліївна зосередила увагу на тому, що право на безоплатну правову допомогу гарантується Конституцією України.  Кожен може отримати правову консультацію щодо того, як діяти для вирішення своєї життєвої проблеми. Громадяни, які не мають можливості самостійно захистити свої права та інтереси, можуть скористатися допомогою адвоката чи юриста. Правові послуги, які надають адвокати та працівники системи безоплатної правової допомоги, безоплатні для клієнтів і оплачуються державою. Зміст права на безоплатну правову допомогу та порядок його реалізації визначені Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

 

В Хмельницькій області діє ряд установ, які надають безоплатну правову допомогу.

Крім того, студентам надано інформацію про програму відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення, умови застосування такої програми до неповнолітньої особи.