МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Міжнародне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Хмельницького інституту МАУП

З метою набуття знань та навичок щодо проведення навчальних занять за допомогою різних онлайн-ресурсів науково-педагогічні працівники інституту долучаються до вебінарів, тренінгів, а також проходять дистанційне підвищення кваліфікації у закладах вищої освіти не тільки України, а й за кордоном.

Доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Алла Авсієвич та викладач кафедри психології Катерина Панчук з 3 по 10 жовтня 2022 р. пройшли Міжнародне підвищення кваліфікації у формі вебінару на тему: «Неформальна освіта для здобувачів вищої освіти: досвід країн Європейського союзу та України».  Програма відповідає вимогам постанови КМУ від 21.08.2019 №800 зі змінами, внесеними згідно з постановою КМ №1133 від 27.12.2019 р.

Мета вебінару: «Неформальна освіта для здобувачів вищої освіти: досвід країн Європейського союзу та України» – звернути увагу освітян на питання впровадження, розвитку та удосконалення процесів неформальної освіти у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду використання неформальної світи в освітньому процесі. З програмою вебінару можна ознайомитись тут:

 

За результатами програми підвищення кваліфікації учасники розвинули професійні компетентності, набули нових навичок комунікації та познайомилися з досвідом роботи колег із різних регіонів України та держав Європейського Союзу щодо використання можливостей неформальної освіти в освітньому процесі. Набуті знання допоможуть розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності. Набуті компетентності допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі студентами, магістрати та здобувачами доктора філософії (PhD) використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.