МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Кафедра права та правоохоронної діяльності Хмельницького інститут МАУП розвиває міжнародну академічну мобільність.

 

Доцент кафедри права та правоохоронної діяльності Алла Авсієвич стала членом Громадської організації «Асоціація викладачів і дослідників Європейської інтеграції».


Асоціація викладачів і дослідників Європейської інтеграції об’єднує викладачів, дослідників і практиків, що фахово займаються євроінтеграційною тематикою та відкрита до співпраці з усіма, хто цікавиться різними аспектами європейських студій.

Однією з пріоритетних цілей Асоціації є намір систематизувати та популяризувати досвід участі української академічної спільноти у Програмі ЄС Еразмус напряму імені Жана Монне (Jean Monnet Actions), починаючи з 2000 р.


В рамках Асоціації особлива увага акцентується на опрацюванні та впровадженні нових освітніх і науково-дослідних ініціатив мульти- та міждисциплінарного характеру у сфері європейських студій.

- Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції – це:

- Платформа для об’єднання національних інтелектуальних ресурсів у сфері європейських студій;

- Мережа для впровадження мульти- та міждисциплінарних підходів в освітній галузі та науковій діяльності з євроінтеграційної тематики;

- Ресурс з поширення знань та досвіду, кращих практик та досліджень із європейської інтеграції серед академічної спільноти України і більш широкої громадськості;

- Інструмент для інформування про різні аспекти функціонування Європейського Союзу, зокрема шляхом організації семінарів, круглих столів, конференцій тощо;

- Інформаційно-аналітичний супровід діяльності органів публічної влади з питань європейської інтеграції;

- Майданчик для розбудови і налагодження співпраці між викладачами та інституціями в рамках Програми імені Жана Монне в Україні, а також з партнерами країн ЄС та за його межами, насамперед із держав Східного Партнерства.