МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
День відкритих дверей в НДЕКЦ МВС України

     27 жовтня 2018 року до Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС на щорічний «День відкритих дверей» завітали викладачі та студенти Хмельницького інституту та Хмельницького економіко-правового коледжу ПрАТ «ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», які навчаються за спеціальностями «Правознавство» та «Правоохоронна діяльність», в тому числі вивчають дисципліну «Криміналістика».

     Студенти, які обрали юридичний фах, отримали можливість на власні очі побачити лабораторні приміщення та спеціальне обладнання, яке сьогодні використовують у роботі Експертної служби МВС, ознайомитися з робочими процесами та порядком проведення судових експертиз.
Фахівці Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС сьогодні проводять понад два десятки різноманітних експертних досліджень, серед яких як традиційні криміналістичні види досліджень, так і спеціальні.

     Працівники Хмельницького НДЕКЦ постійно відвідують курси підвищення кваліфікації, навчальні семінари, здобуваючи нові знання та розширюючи спектр своїх послуг та впроваджують нові види експертиз та досліджень.
Керівництво Центру запросило студентів нашого навчального закладу до проходження виробничої практики, адже це чудова можливість для майбутніх правників побачити на власні очі, як проводяться найрізноманітніші експертизи, з висновками яких вони в майбутньому працюватимуть.