МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
У Хмельницькому відбувся дебатний турнір з політичних реформ, який організували партнери Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Активна Громада Хмельницького.
Фахівчині регіонального центру Ольга Чорна та Оксана Банкова разом із доценткою кафедри права та правоохоронної діяльності Хмельницького інституту МАУП Аллою Авсієвич долучилися до заходу в якості суддів. У вмінні аргументовано донести до аудиторії свою думку змагалися чотири команди майбутніх правників з Хмельницького інституту МАУП – «Адвокати», «Молоді спеціалісти», «Юристи» та «Vertus».
Для дебатів студенти обрали тему про впровадження плану відновлення України – чи варто починати реалізовувати заходи плану під час війни, чи, можливо, слід зачекати до завершення бойових дій.
Використовуючи навички ораторської майстерності, знання політичної та економічної ситуації в Україні та світі, молодь наводила аргументи на користь своєї позиції.
Перемогу в дебатах здобула команда «Vertus», яка відстоювала думку про потребу впроваджувати план відновлення держави уже сьогодні.
Як відзначили судді турніру, студенти приємно вразили їх своєю обізнаністю та риторичними здібностями. Такий досвід неодмінно знадобиться майбутнім правникам у їхній професії, адже вміння переконувати та доводити свою позицію аргументами – одні з основних навичок хорошого юриста.