МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП вийшов черговий випуск збірника наукових праць

 

Кафедрою фундаментальної підготовки Хмельницького інституту МАУП підготовлено до друку черговий випуск збірника наукових праць: Інноваційні технології ХХІ століття: зб. наук. пр. / гол. ред. Л. Г. Білий. Хмельницький: Вид-во МАУП, 2022. Вип. 7. 172 с.

У збірнику «Інноваційні технології ХХІ століття» представлено узагальнені тези доповідей та виступів учасників науково-практичного семінару «Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості», що відбувся у Хмельницькому інституті МАУП 20 травня 2022 року.

Авторами статей розкрито широке коло актуальних проблем: майбутнє України в інформаційному просторі; комп’ютерні науки в контексті інноваційного розвитку українського суспільства; історичні, правові, економічні, філологічні, педагогічні науки в контексті інноваційного розвитку України; інноваційні технології у ході розвитку освітньої галузі: проблеми та перспективи.

Адресовано широкому колу читачів: учням, студентам, аспірантам, викладачам, науковцям.


З електронним примірником збірника можна ознайомитися на сайті Інституту: https://drive.google.com/file/d/1QA9Ga8nr5Zg0u3O18WODoRE33tFfwPdt/view