МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту та коледжу МАУП взяли участь у науковому онлайн-симпозіумі

      23 вересня 2020 року студенти та викладачі Хмельницького економіко-правового коледжу та Інституту МАУП взяли участь у науковому онлайн-симпозіумі «Поділля в дослідженнях історико-статистичного комітету», присвяченого 155-річчю з часу заснування Подільського єпархіального історико-статистичного комітету.

     Науковий симпозіум, організований Хмельницькою обласною універсальною науковою бібліотекою, відбувся на платформі ZOOM. З вітальним словом виступила директор ХОУН Катерина Анатоліївна Чабан.

     Даний захід дистанційно зібрав широке коло науковців, краєзнавців та священників Хмельниччини: кандидат історичних наук, доцент Блажевич Юрій Іванович, кандидат історичних наук Адамський Віктор Романович, протоієрей Причишин Сергій Максимович, кандидат богослов’я, протоієрей Дацюк Олександр Анатолійович, Шпаковський Сергій Михайлович, доктор історичних наук, професор Земський Юрій Сергійович та ін.

     У ході симпозіуму обговорювались такі проблеми: церковно-історичні дослідження на Поділлі кінця ХІХ – початку ХХ ст.; статистичні відомості Подільської губернії на початку ХХ століття; сакральні храми Хмельниччини в контексті культурної спадщини України та ін. 

     Студенти Хмельницького економіко-правового коледжу та Інституту МАУП, а також викладачі брали активну участь в обговоренні даної проблематики.