МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
  

27 квітня 2016 року відбувся науково-практичний семінар на тему: “Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості”. Організатор проведення: кафедра фундаментальної підготовки.

 Була представлена така тематика  роботи:

1.  Майбутнє України в інформаційному просторі.

2.  Комп’ютерні науки в контексті інноваційного розвитку українського суспільства.

3.  Історичні, правові, економічні, філологічні, педагогічні науки в контексті інноваційного розвитку України.

4.  Інноваційні технології у ході розвитку освітньої галузі: проблеми та перспективи.

У заході взяли участь:

– Хмельницький Національний університет
– ПВНЗ «Хмельницький економічний університет»
– ПВНЗ «Університет економіки і підприємництва»
– Хмельницький обласний Інститут післядипломної педагогічної освіти
– Хмельницький інститут Соціальних технологій університету «Україна»
– Компанія ПрАТ «Київстар»
– Відділення ПРИВАТБАНК, м. Хмельницький

 На науково-практичному семінарі зібрались науковці, спеціалісти банківської справи, фахівці з мобільного зв’язку, освітяни з різних навчальних закладів. Були присутні і представники студентської молоді Хмельниччини.

Важливе місце відведене питанням інноваційності освіти в контексті компетентнісного підходу до навчання та виховання,  використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності в галузі освіти, хмарним сервісам, ролі мовленнєвої культури у становленні особистості  тощо. З доповідями виступили: доктор економічних наук, професор Григорук П.М.,  кандидат історичних наук, доцент Вашеняк І.Б., кандидат історичних наук  Коцюк В.Д., кандидат біологічних наук   Вашеняк Ю.А., кандидат педагогічних наук, доцент Савчук Л.О.,  PhD Костенко Д.В., PhD Авсієвич А.В., методист науково-методичного центру ІКТ та ДН ХОІППО Максименко В.А. З доповіддю на тему: «Ефективне формування інформаційного простору сучасного вищого навчального закладу, як запорука його успішного розвитку» виступила директор Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП, кандидат історичних наук, доцент Парандій В.О.

З великою увагою слухачі сприйняли виступ керуючого відділу ПРИВАТБАНК – Прита Ігоря Сергійовича, розгорілась гаряча дискусія та обговорення.

 

 Серед актуальних питань сьогодення – комп’ютерна бухгалтерія, крайбінг-презентація, використання засобів мультимедіа, 3D-Принтер. За цими напрямами заслухали виступи студентів Міхурінської Крістіни, Петельчук Аліни, Соляр Марини, Відлацької Людмили, Рівного Дмитра.

На завершення теоретичної  частини  семінару  було здійснено обмін психолого-педагогічним досвідом навчання інноваційним технологіям, виховання та розвитку особистості в сучасному інформаційному просторі.

Практична частина семінару була представлена підготовленим начальником сектора компанії ПрАТ «Київстар» Савчук Ольгою та проведеним спеціалістом з дистриб’юції Лопесом Володимиром тестуванням: «Вплив мобільних пристроїв на формування особистості».

 По закінченню роботи семінару завідувач кафедри фундаментальної підготовки Савчук Л.О. підвела підсумки. Із заключним словом виступила заступник директора ХІ МАУП Парандій В.О. Голова Студентської Ради Хмельницького інституту МАУП Рівний Дмитро провів із гостями екскурсію по інституту та запросив до участі у спільних міжвузівських проектах.

За підсумками науково-практичного семінару підготовлені наступні заходи: розміщення матеріалів семінару на сайті, підготовка до друку збірника матеріалів.

 Адміністрація та організатори висловлюють всім глибоку вдячність за участь у роботі науково-практичного семінару та сподіваються на подальшу співпрацю.

 

Бажаємо міцного здоров’я, плідної  співпраці, високих наукових звершень!

 Інформаційний лист »