МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 Участь у інтернет-конференції «Проблеми філології: історія та сучасність»

     19 лютого 2021 року викладачка кафедри фундаментальної підготовки Голубова Наталія Василівна, взяла участь у  Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Проблеми філології: історія та сучасність». Організаторами конфеоренції стали Житомирський державний університет імені Івана Франка, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Хмельницький національний університет.

     У ході  конференції виступили науковці з Хмельницького національного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка та багато інших. Голубова Наталія Василівна, виступила з доповіддю "New Trends of Corpus Linguistics".
Публікацію матеріалів заплановано після конференції у збірнику наукових праць Хмельницького національного університету «Актуальні проблеми філології та перекладознавства».

     Після конференції був проведений круглий стіл «Ми пам’ятаємо…», де учасники виступили з розповідями про мовознавців, які пішли з життя протягом останніх років. На цьому заході викладач англійської мови, Голубова Наталія Василівна, виступила з доповіддю-спогадами про Валентину Ісидорівну Перебийніс. Зібраний матеріал буде скомпонований у лінгвомеморіальний інтернет-альманах.