МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
Студентки Хмельницького інституту МАУП взяли участь у конференції “День дівчат в ІКТ”

Захід був організований CSR Ukraine, експертною організацією Центр «Розвиток КСВ», у рамках ініціативи #ДівчатаSTEM та відбувся 22 квітня 2021 року. Захід пройшов у рамках проєкту "Трамплін до рівності", що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Швеції. Партнером заходу є національний проєкт «Дія. Цифрова освіта» Міністерства цифрової трансформації України. Захід приурочений до святкування 10-річчя Міжнародного дня дівчат в ІКТ, який в усьому світі відзначається щорічно в 4-й четвер квітня.


 

Сфера інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) продовжує стрімко розвиватися та відкриває для дівчат і жінок нові можливості професійного розвитку, однак гендерний дисбаланс у сфері ІКТ все ще продовжує зберігатися. Згідно даних Євростату за 2019 рік жінки складають лише 17,9% співробітниць сфери ІКТ у країнах ЄС. Однак ситуація в Україні не є кращою, адже згідно міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 лише 3% опитаних дівчат в Україні хочуть працювати в сферах, пов’язаних з ІКТ. 

В рамках заходу учасниці прослухали 10 годин надихаючих історій, взяли участь у інтерактивному воркшопі, вікторинах, конкурсах, дискусії з ІКТ експертками провідних українських та міжнародних компаній, отримали цінні поради про старт кар’єри та жіноче лідерство в ІКТ, а також отримали круті подарунки.