| Завідуючий кафедрою:Савчук Людмила Олександрівна,кандидат педагогічних наук, доцент |
Контактна інформація: |
Історія кафедри
Кафедра фундаментальної підготовки створена у серпні 2002 року з метою забезпечення викладання фундаментальних математичних, комп’ютерних дисциплін, дисциплін природничо-наукового циклу (наказ № 163 а від 31.08.02 р.). Організатором та першим завідувачем кафедри була Драч Ілонна Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент.

У 2006-2012 рр. завідувач кафедри кандидат історичних наук, доцент, біофізик - Вашеняк Ірина Богданівна, яка має наукові праці в галузі історії біологічної науки, екології, педагогіки та психогенетики.
У 2012-2015 рр. кафедру очолює доктор філософії в галузі державного управління (PhD), старший викладач - Костенко Дмитро Вікторович.
Кафедра фундаментальної підготовки забезпечує викладання дисциплін за такими основними напрямами: історичний, філософський, культурологічний, релігієзнавчий, українознавчий, мовознавчий, математично-природознавчий. Кафедра здійснює соціально-гуманітарну та фундаментальну підготовку бакалаврів, спеціалістів на денній та заочній формах навчання.
Навчально-методична та наукова діяльність науково-педагогічних працівників кафедри здійснюється у відповідності до навчальних планів, щорічного плану роботи кафедри та індивідуальних планів роботи викладачів.
Основні завдання кафедри
Основні завдання кафедри фундаментальної підготовки полягають у забезпеченні викладання фундаментальних дисциплін, проведенні наукових досліджень, підвищенні рівня загальної культури та духовності студентів, соціальному та професійному становленні молоді. Дисципліни, які викладаються кафедрою мають на меті сприяти не лише духовному збагаченню та зростанню особистості студента, а й передбачають своїм завданням формувати і підвищувати фахову компетентність майбутнього спеціаліста з обраної спеціальності.
Головна мета кафедри – організувати глибоке та творче вивчення студентами навчальних дисциплін, ознайомити їх з найкращими творчими здобутками провідних вчених України та зарубіжжя, виховати цілісну патріотичну особистість.
Основними напрямками виховної роботи кафедри фундаментальної підготовки є комплекс виховних заходів у позанавчальний час. Колектив кафедри важливим завданням своєї діяльності вбачає у прищепленні студентам шанобливого ставлення до духовної спадщини українців та представників інших націй.
![]() | ![]() |
Перспективними напрямами роботи кафедри фундаментальної підготовки є добір та підготовка молодих кадрів, створення науково-методичної бази, використання сучасних інформаційних технологій, наукового пошуку та ґрунтовного вивчення навчальних дисциплін кафедри.
Сферою наукових інтересів кафедри фундаментальної підготовки є широкий спектр проблем ефективності функціонування економіки України на сучасному етапі господарювання. Науково-педагогічний склад кафедри проводить дослідження за науковими темами: «Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості в умовах глобалізації» та «Національні та глобальні мови в умовах сучасних інтеграційних процесів»-
Науково-педагогічний склад кафедри фундаментальної підготовки
-
Наукова та навчально-методична діяльність кафедри
-
Дисципліни вільного вибору кафедри фундаментальної підготовки
-
Нормативнi дисциплiни кафедри фундаментальної підготовки
-
Студентський науковий гурток
-
У Хмельницькому інституті МАУПНауково-практичний семінар "Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості"
-
Студенти Хмельницького економіко-правового коледжу МАУП стали переможцями олімпіадиВітаємо переможців олімпіади від IT-проекту «Всеосвіта»!
-
Студенти Хмельницького коледжу стали учасниками конкурсу Патріот-2020
-
Тиждень української писемності та мови-2018
-
ХVІІ Всеукраїнська науково-практична конференція
-
ХІХ Всеукраїнська науково-практична конференція
-
«Там, де живе рідна мова, живе український народ»Всеукраїнська науково-практична конференція
-
У Хмельницькому інституті МАУП міжнародний науковий семінарІнноваційні технології як основа професійного становлення особистості
-
Науково-практичний семінар-2020Онлайн семінар-2020 «Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості»
-
Поділля в дослідженнях історико-статистичного комітетуНауковий онлайн-симпозіум - 2020
-
ХVІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція
-
У Хмельницькому інституті МАУП науково-практичний семінар-2018Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості
-
Науковий захід у форматі круглого столу8 листопада у ХІ МАУП відбувся науковий захід "Українська мова і нація: перспективи розвитку "
-
Науково-практичний семінар27 квітня 2016 року відбувся науково-практичний семінар:"Інноваційні технології як основа професійного становлення особистості"
-
Вітаємо студентів-переможцівМіжнародні мовно-літературні конкурси учнівської та студентської молоді - 2020
-
Літературний альянс «Лунай величне наше слово»
-
Вивчаємо англійську мову цікаво
-
Діалоги англійською
-
До Дня української писемності та мовиВсеукраїнська науково-практична конференція «Українська мова і нація: перспективи розвитку в період глобалізаційних процесів»
-
Інтерактивна лекція викладача польської мови Тараса Григи
-
Інтернет-конференція «Проблеми філології: історія та сучасність»
-
Креативна зустріч з Capom Hensley"Спілкуйся англійською професійно"
-
Радіодиктант національної єдності - 2020
-
Серце нації б’ється у слові
-
ХІ Міжнародний мовно-літературний конкурс