МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулася зустріч здобувачів спеціальності «Туризм» Хмельницького коледжу та інституту МАУП із Хмельницьким представництвом міжнародного туроператора  TEZ TOUR.

 

Міжнародний туристичний оператор TEZ TOUR на ринку туристичних послуг України понад 25 років. Місією компанії є забезпечення реалізації популярних та екзотичних турів на високоякісному рівні.

Мета зустрічі, що відбулася 22 жовтня 2021 року  – спілкування здобувачів із фахівцем туристської справи та набуття знань стосовно ведення бізнесу в сфері туризму. Запрошеним гостем є Ольга Щавинська, керівник Хмельницької філії компанії ТEZ TOUR, яка поділилася з молоддю своїм багаторічним досвідом роботи в туристичній агенції. Ольга Щавинська наголосила на кропіткий праці турагента, яка вимагає знань з географії, фінансів, податкової справи, страхування, іноземних мов і навичок у психології спілкування та менеджменті.

 

Здобувачі проявили неабияку зацікавленість у спілкуванні з фахівцем туристичної справи, задавали багато питань та надавали пропозиції щодо планування внутрішніх туристичних напрямів для молоді. 

Навчальний заклад і Турагенція TEZ TOUR і надалі планують співпрацю в напрямі розвитку, удосконалення та реалізації туристської діяльності в туристичному просторі України.