МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти спеціальності «Туризм» зустрілися з керівництвом  Хмельницького туристично-інформаційного центру та Малієвецького обласного історико-культурного музею

Удосконалення практичних навичок для студентів спеціальності «Туризм» є обов’язковою складовою освітнього процесу. Колективом кафедри економіки, управління та туризму Хмельницького інституту МАУП було проведено зустріч з провідними фахівцями туристичної галузі, а саме:
Делітою Анастасією Ігорівною – виконуючою обов’язки керівника Хмельницького туристично-інформаційного центру.
Криворучко Юлією Ігорівною – фахівцем з туристичного обслуговування Хмельницького туристично-інформаційного центру.
Донець Анастасією Леонідівною – директором Малієвецького обласного історико-культурного музею, Головою громадської організації «Малієвецька спадщина», засновником туристичного клубу «Кіт у чоботях».

Метою діяльності Хмельницького туристично-інформаційного центру є сприяння розвитку туризму на території   Хмельницької міської територіальної громади, розробка та просування туристичних продуктів міської територіальної громади на внутрішньому та міжнародному ринках. Анастасія Юріївна розповіла студентам про роботу Центру у напрямку покращення рівня туристичного обслуговування мешканців та гостей Хмельницького та проведення інтелектуально-просвітницьких та пізнавально-розважальних заходів.
Анастасія Леонідівна, директорка Малієвецького обласного історико-культурного музею, ознайомила студентів з експозицією музею та перспективами розвитку музейної справи у Хмельницькій області.
Спілкування дозволило студентам зрозуміти тонкощі майбутньої професії, проблемні аспекти та позитивні сторони розвитку туристичної галузі регіону.