МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом


27 вересня 2022 року Федерація роботодавців України спільно з Освітнім центром економіки землі Мекленбург-Передня Померанія провела вебінар «Професійна орієнтація. Досвід Німеччини» в рамках серії вебінарів за  напрямком «Професійне навчання та розвиток людського капіталу». В даному заході прийняла участь завідувач кафедри економіки, управління та туризму Хмельницького інституту МАУП Ганна Цимбалюк.


З вітальними словами перед початком заходу до численних слухачів звернулися: директорка Центру компетенцій та розвитку людського капіталу Федерації роботодавців України Людмила Василега та керівник освітнього центру економіки землі Мекленбург-Передня Померанія Генрі Уширман. Спікером вебінару виступив   Томас Бонн, (Німеччина), співробітник Освітнього центру, керівник проєкту  професійної орієнтації SCHULEWIRTSCHAFT.

Під час вебінару були розглянуті питання організації та проведення професійної орієнтації в Німеччині та взаємодія бізнесу та закладів освіти, приклади партнерства. По завершенню презентації Томас Бонн відповів на численні питання слухачів.