МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Участь науково-педагогічних працівників Хмельницького інституту МАУП у Міжнародному суспільному форумі «14-й Екуменічний соціальний тиждень «Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку суспільства».

 

Відбувся Міжнародний суспільний форум «14-й Екуменічний соціальний тиждень «Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку суспільства» (5-9 жовтня 2021 р.), в межах якого мали місце конференції, дискусії, круглі столи, презентації, семінари, сесії та лекції. Захід об’єднав  ресурси громади, влади, ЗМІ, соціальних організацій, Церков та освітян навколо вирішення актуальних проблем суспільства, базуючись на загальнолюдських цінностях, соціальному вченню Церкви та принципах сталого розвитку.

Форум працював у наступних напрямках:

·                 екологія (збереження лісів, біорізноманіття, екосистем суші та води, завершення ери викопного палива, зміни клімату);

·                 економіка та бізнес (сталий розвиток та роль бізнесу, Європейський Зелений Курс);

·                 екуменічний і міжрелігійний діалог та цілі сталого розвитку;

·                 інклюзивність;

·                 питання миробудування;

·                 богословські заходи: презентація книги та ін.

 

Особливу увагу викладачі Хмельницького інституту МАУП зосередили на Міжнародній конференції «Плекаючи спільне благо: разом до сталого розвитку суспільства» (Цимбалюк Г.С., Олійник В.В.) та Дискусії «Збереження водних екосистем та екосистем суші» (Негоруй В.В.).

Щира подяка організаторам та спікерам заходу за надану можливість долучитися до важливого міжкультурного діалогу з науковою спільнотою.