МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом
     Завідувач кафедри економіки, управління та туризму Хмельницького інституту МАУП Цимбалюк Ганна учасник П’ятої Міжнародної Літньої Школи Жана Моне, що відбувається у рамках проектів програми ЕРАЗМУС+.

     Розпочала свою роботу П’ята Міжнародна Літня Школа Жана Моне та круглий стіл «ЄВРОПЕЙСЬКА ЗЕЛЕНА УГОДА ТА ЕКОНОМІКА ЗАМКНЕНОГО ЦИКЛУ: ВИКЛИКИ ДЛЯ УКРАЇНИ» в рамках проектів програми ЕРАЗМУС+, Центр Європейського Союзу Жана Моне з Циклічної та Зеленої Економіки та Жан Моне Підтримка Асоціацій.

     З вітальним словом виступили  Олександр Шевченко, ректор Національного університету харчових технологій (НУХТ); Наталія Грегірчак, декан факультету біотехнології та екологічного контролю НУХТ; Петро Крайнік, експерт Національного Еразмус+ Офісу в Україні; Катерина Себкова, директор Дослідницького центру токсичних сполук у навколишньому середовищі, Університет Масарика, Чеська Республіка; Ігор Якименко, координатор проектів Жана Моне JM ECO та EUforUA, НУХТ та Платформа Європейський Студій.
    
   Від Хмельницького інституту МАУП участь в обговоренні актуальних проблем економіки прийняла завідувач кафедри економіки, управління та туризму Цимбалюк Ганна. Цікаво та інформативно модератори заходу представили матеріали щодо вирішення проблем «людина – навколишнє середовище» та місця економіки та науки управління при обговоренні перспектив розвитку людства.
 
Дякуємо організаторам за можливість долучитися до проекту та за високий рівень підготовки й проведення  такого актуального за нинішніх умов заходу!