МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Кафедра економіки, управління та туризму Хмельницького інституту МАУП запрошує на навчання за економічними спеціальностями!

Науково-педагогічні працівники кафедри економіки, управління та туризму Хмельницького інституту МАУП використовують усі можливості для популяризації спеціальностей за якими здійснюється підготовка здобувачів освіти:

- економіка;

- фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок;

- облік і оподаткування;

- туризм і рекреація;

-  публічне управління та адміністрування.

Навчання відбувається за денною та заочною формами навчання до освітніх рівнів «фаховий молодший бакалавр», «бакалавр», «магістр».

Як відомо, успішний вибір професії значною мірою визначає успіх у майбутньому, рівень добробуту, сприяє реалізації особистісного потенціалу.

Якщо вибір професії молодою людиною зроблений необґрунтовано, помилково, то це може вплинути на якість його навчання у закладі освіти, і значною мірою знизити його конкурентоспроможність на ринку праці.

У Лисогірському та Білогірському загальноосвітніх закладах викладачі кафедри допомогли школярам визначитися з майбутньою професією, розповіли про усі переваги та недоліки професій, запросили старшокласників до участі у заходах, що відбуваються в Інституті.