МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Практична підготовка студентів спеціальності «Туризм» у Хмельницькому інституті МАУП.

Практика – важлива невід’ємна складова підготовки майбутніх фахівців з туризму, тому на кафедрі економіки, управління та туризму Хмельницького інституту МАУП та цикловій комісії з туристичного обслуговування приділяють багато уваги проходження всіх видів практики здобувачами освіти.
Туристична галузь дедалі набуває вагомого значення для розвитку економіки та соціальної сфери в Україні навіть в умовах воєнного стану. Розвиток в’їзного та внутрішнього туризму, екскурсійної діяльності є важливим чинником підвищення якості життя, підвищення авторитету окремих регіонів на внутрішньому ринку, України на міжнародному туристичному ринку, створення додаткових робочих місць та поповнення бюджету
Студенти 4 курсу Коледжу проходили практику у туристичній агенції «Ніка-Тур Вояж». Туристична агенція надає послуги із в’їзного та виїзного туризму, екскурсійний супровід по Україні, автобусні тури по Європі, послуги авіаперевезення, а також транспортні послуги.
«Ніка-Тур Вояж» є одним із найдосвідченіших туроператорів у Хмельницькому, а її керівник, п. Наталія Стрельбіцька будучи ще й викладачем та науковцем виховала не одне покоління менеджерів туристичного бізнесу, екскурсоводів, гідів-перекладачів. Вона наголосила, що для менеджера туристичного бізнесу на сьогодні пріоритетним є не лише знання іноземних мов (що є, безумовно, є головною вимогою у прийнятті на роботу), а й бездоганне знання географії курортів у всьому світі, орієнтація у актуальних пропозиціях ринку, знання новітніх інформаційних технологій бронювання. Кожен майбутній фахівець з туризму повинен володіти туристичною термінологією, основами туристичного маркетингу, вміти формувати рекламну туристичну пропозицію та складати програми турів. Саме ці навички здобули студенти перебуваючи на практиці у туристичній агенції «Ніка-Тур Вояж».