МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся науково-практичний семінар «Економіка праці та управління персоналом, розвиток трудових ресурсів»

 

23 березня у Хмельницькому інституті МАУП відбувся науково-практичний семінар «Економіка праці та управління персоналом, розвиток трудових ресурсів», який був організований кафедрою економіки, управління та туризму.

Науково-практичний семінар зібрав 51 учасника з різних сфер діяльності: викладачів, студентів, економістів-практиків, банківських працівників, управлінців різних галузей.

 

Висловлюємо подяку всім, хто знайшов можливість взяти участь у нашому заході та виявив інтерес до теми семінару. Сподіваємося Ви отримали достатньо актуальну та цікаву інформацію, пов’язану з особливостями розвитку трудових ресурсів України та сучасними методиками управління персоналу та економіки праці, оскільки реалії сьогодення такі, що управління підприємством базується на взаємодії різних систем, серед яких головною, що приводить до дії інші, є система управління людськими ресурсами.

Вимоги до персоналу з кожним роком ростуть, що призводить до формування у ринковій економіці України одного із найбільш актуальних завдань, а саме задоволення потреб економіки й соціально-трудової сфери у висококваліфікованих кадрах. Вирішення цього завдання змушує по іншому поглянути на організацію діяльності підприємства, та на уявлення про роль персоналу в організації.

Кожен з учасників отримав сертифікат участі та за результатом наукового заходу буде видано збірник наукових праць.

Маємо надію на подальшу співпрацю! Бажаємо натхнення, невтомного творчого пошуку, нових ідей та їх реалізації.

 

З Програмою семінару можна ознайомитися перейшовши за лінком: https://drive.google.com/file/d/1w3H7hu2bGvUvpuleHX_sQbDymc23Jiak/view