МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбувся круглий стіл «Діджиталізація бізнесу – рушійна сила розвитку економіки»

 

21 вересня 2021 року на базі Хмельницького інституту МАУП за ініціативи кафедри економіки, управління та туризму відбулося засідання круглого столу «Діджиталізація бізнесу – рушійна сила розвитку економіки».

У заході взяли участь представники банківської сфери, директори, бухгалтери, працівники кадрових служб підприємств, представники бізнесу, науковці, здобувачі освіти.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор Хмельницького інституту МАУП Білий Л.Г., який наголосив на застосуванні та проблемах діджиталізації в умовах сьогодення. Учасниками в процесі жвавої дискусії було обговорено багато актуальних питань щодо цифрової освіти як необхідного елементу сучасного освітнього середовища, впливу  інтернет-простору на формування свідомості сучасного керівника, діджиталізації, як інструменту удосконалення бізнес-процесів та їх оптимізації, сфери застосування ГІГ-контрактів в умовах розвитку цифрової економіки в Україні та ін.

 

За підсумками роботи наукового зібрання готується четвертий випуск збірника наукових праць «Економіка ХХІ століття: проблеми та перспективи».

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1dZ19iGptiIOiRKAP3CVmskpIufSVu6gP/view.