МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Кафедра економіки, управління та туризму Хмельницького інституту МАУП продовжує працювати над підвищенням якості знань та рівня свого професіоналізму  в межах процесу інтернаціоналізації.

Так, завідувач кафедри Ганна Цимбалюк 26 вересня 2022 року завершила міжнародне підвищення кваліфікації на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах європейського союзу та Україні» (IBR LPNT ( m. Lublin) ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»), отримавши важливу та актуальну інформацію щодо сучасних світових стандартів академічного письма та ефективної політики академічної доброчесності при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії в Україні. Набуті знання допоможуть розширити спектр навчальних інструментів, які можна використовувати в освітній діяльності.

 

Набуті компетентності допоможуть побудувати власну траєкторію роботи зі студентами магістрами та здобувачами доктора філософії (PhD) використовуючи сучасні онлайн-методи та прийоми розвитку креативного, критичного та логічного мислення.

А 16 вересня доцент кафедри Леонід Білий та магістрантка Тетяна Юзлова взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми економіки, фінансів, обліку та права: теорія і практика», організованої Центром фінансово-економічних наукових досліджень, м.Полтава. За результатами конференції опубліковано збірник тез доповідей, а учасниками отримано сертифікати участі та безцінний досвід спілкування з фахівцями різних галузей.