МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

 Лекція - тренінг «Що таке Soft Skills і як їх прокачати щоб стати успішним»

      Розвиваємо академічну мобільність – спільний захід Хмельницького інституту МАУП та Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича.

27 квітня в рамках академічної мобільності відбувся чудовий захід, а саме лекція-тренінг на тему «Що таке Soft Skills і як їх прокачати, щоб стати успішним».

Організаторами заходу стали Хмельницький інститут МАУП та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича.

8_83_02
 

Лекція-тренінг зібрала понад 40 учасників – студентів обох вишів. Слухачі мали змогу отримати актуальну та цікаву інформацію, яка може стати найголовнішим козирем для сучасного фахівця: навички самопрезентації та мотивації, здатність креативно мислити й управляти часом, удосконалити навички комунікації, керування проектами та інші, які об’єднуються поняттям Soft Skills.

Спікерами тренінгу стали: 

від Хмельницького інституту МАУП – декан гуманітарно-економічного факультету Володимир Коцюк та завідувач кафедри економіки, управління та туризму – Ганна Цимбалюк,

від Чернівецького національний університет імені Юрія Федьковича – завідувач кафедри економічної географії та екологічного менеджменту географічного факультету – Ганна Єремія та асистент кафедри економічної географії та екологічного менеджменту – Паламарюк Марія.

Спікери  допомогли зрозуміти, які саме Soft Skills потрібні та важливі на даний час, як розвивати, де використовувати та найголовніше – як їх «прокачати».