МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

У Хмельницькому інституті МАУП відбулася зустріч магістрів денної форми навчання з адміністрацією закладу.

З 5 вересня стартував новий навчальний рік для здобувачів магістратури.

Навчання у магістратурі – це відповідально і усвідомлено. Здобувши ступінь бакалавра, одні обирають роботу, а інші продовжують навчання в магістратурі. Магістри – це ті студенти, що після завершення навчання на бакалавраті знайшли для себе мотивацію навчатися далі. Магістратура – це ще півтора корисних року, протягом яких можна продовжувати формувати коло своїх професійних інтересів. 

У Хмельницькому інституті МАУП навчання у магістратурі денної форми навчання відбувається за 5 спеціальностями та освітньо-професійними програмами: Право, Правоохоронна діяльність, Психологія та Економіка (Управління персоналом та економіка праці).

У магістратуру в 2023 році вступили випускники бакалаврських освітніх програм, що навчалися у Хмельницькому інституті МАУП та випускники інших закладів освіти. Отримати ступінь магістра у наш заклад освіти прийшли не тільки випускники бакалаврату, а й люди, котрі закінчила раніше першу магістерську освіту і прийшли здобувати другу вищу освіту. 

Для раціональної організації освітнього процесу було проведено організаційну зустріч на якій здобувачам магістратури було доведено інформацію про:

- інформаційні ресурси навчання;

- графіки освітнього процесу;

- вимоги до проходження практики та оформлення звітної документації;

- підготовки магістерських робіт;

- підготовку до ЄДКІ та ін.

Після спілкування з директором інституту Леонідом Григоровичем Білим магістри були запрошені на зустріч з завідувачами кафедр та викладачами для детального ознайомлення з організацією освітнього процесу на кожній окремій ОПП.

Людина, яка отримує магістерську освіту, зазвичай знаходиться в дорослому віці і здатна адекватно оцінювати ситуацію. Тому вимоги до студента магістратури відрізняються від вимог, що ставляться перед студентами бакалаврских освітніх програм. Викладачі на даному етапі покладаються на усвідомленість своїх студентів, а за контроль відповідає рейтингова система на основі оцінювання іспитів і заліків.

На основі всього цього ми можемо зробити логічний висновок: магістратура – це такий формат навчання, коли студент має можливість усвідомлено вибрати цікавий для нього напрямок і поглиблено займатися ним, паралельно отримуючи хорошу практику. 

Магістерський диплом – це величезний вклад у власний розвиток. Цей освітній рівень без перебільшень відкриває нові можливості для людини, роблячи її більш конкурентоспроможною на профільному ринку праці.

 

Бажаємо здобувачам магістратури успішного та продуктивного процесу навчання!