МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Представники Хмельницького інститут та коледжу МАУП взяли участь у всеукраїнській он-лайн нараді по реалізації Президентської програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ».

2 листопада з метою впровадження інноваційних підходів у залучені студентської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом та різних видів рухової активності, мотивації до здорового способу життя, а також відповідно до програми «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ», яка відбувається за підтримки Президента України, Головою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадимом Григоровичем Стеценко та дирекцією Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» проведено всеукраїнську нараду із представниками закладів фахової передвищої та вищої освіти України.

У зазначеній он-лайн нараді прийняли участь декан гуманітарно-економічного факультету Хмельницького інституту МАУП Осмолян В.А. та педагог-організатор Хмельницького економіко-правового фахового коледжу Доротюк О.М.

Зокрема, під час наради Головою Комітету В.Стеценко роз’яснено присутнім основні позиції програми проведення спортивних та спортивно-масових заходів (спортивних ігор) «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ», акцентовано увагу на неабияку важливість популяризації серед студентської молоді здорового способу життя, виховування любові до спорту, та, таким чином, здійснення неоціненного педагогічного вкладу у розвиток сучасної української молоді.