МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулась зустріч студентів Хмельницького інституту МАУП з завідувачем кафедри військової підготовки НАДПС України імені Богдана Хмельницького.

В рамках підписаного договору про співпрацю 6 вересня відбулася зустріч завідувача кафедри військової підготовки Національної академії Державної прикордонній служби України імені Богдана Хмельницького  Володимира Середи зі студентами 2 та 3 курсів Хмельницького інституту МАУП.

Метою зустрічі є важливість інформування здобувачів вищої освіти про можливість навчання у 2023/2024 н.р. за програмою підготовки офіцерів запасу.

На кафедрі військової підготовки вивчають військову справу, гартують себе фізично й морально переважно молоді люди, які дійсно бажають разом з дипломом про вищу освіту отримати звання офіцерів запасу, що є особливо важливим в умовах воєнного стану.

Представник військової кафедри у своєму зверненні до студентів розповів про військово-облікові спеціальності за якими проводиться навчання, умови вступу та про перспективи проходження військової кафедри. Зустріч пройшла в дружній та позитивній атмосфері.