МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького коледжу МАУП відвідали відкриття обласного туру пам’яті «Син Прибузької землі»

Відкриття  обласного туру пам’яті «Син Прибузької землі», який присвячено 10-й річниці від дня смерті Григорія Яковича Храпача, поета, прозаїка, члена Національної спілки письменників України, переможця республіканського конкурсу на кращу книгу для дітей, лавреата обласної премії ім. Микити Годованця, міської премії ім. Богдана Хмельницького, обласних премій ім.Тараса Шевченка та  Володимира Булаєнка, уродженця села Гелетинці Хмельницького району.

 

Під час заходу звучали вірші Григорія Яковича у виконанні здобувачів освіти Гвардійського ліцею Максима Цімар та Даші Шулер, а також вірші записані учнями спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ступенів N7 м. Хмельницького - Максима Маронюка та Маріни Борщун. Також линули українські пісні «Якби мені черевички» на слова Т. Шевченка,  музику М. Скорика та українська народна пісня «Ти до мене не ходи» у виконанні студентки Хмельницького фахового музичного коледжу ім. В. Заремби Іванни Радзінської.

Присутнім було презентовано виставку-інсталяцію «Барви слова Григорія Храпача», на якій представлено книжкові видання із фондів Хмельницької ОУНБ та музейних експонатів обласного літературного музею та музею Г. Храпача с. Гелетинці Гвардійської  сільської територіальної громади Хмельницького району.