МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відповідальна за архівний підрозділ Хмельницького інституту МАУП Жанна Кілівнік взяла участь у засіданні Експертно-перевірної комісії Державного архіву Хмельницької області.

13 травня відбулося планове засідання Експертно-перевірної комісії Державного архіву Хмельницької області, на яке було запрошено відповідальну за архівний підрозділ Хмельницького інституту МАУП Жанну Миколаївну Кілівнік.

На початку засідання директор архіву Катерина Миколаївна Бурдуваліс, привітала всіх членів засідання та звернула увагу на продуктивність праці архівних підрозділів у воєнний час. Заслухали звіт голови ЕК та відповідального за архівний підрозділ Департаменту природних ресурсів та екології Хмельницької облдержадміністрації про стан впорядкування документів та організації діловодства.

Інспектор з кадрів Кілівнік Жанна Миколаївна, на порядку денному звітувала про стан впорядкування документів та організацію діловодства в Хмельницькому інституті МАУП.

Учасники заходу домовилися про проведення семінарів у ІІ кварталі 2022 року та надання методично-практичної допомоги на базі їхніх установ з питань діловодства та архівної справи.

Вдячні за співпрацю та сподіваємося на плідну роботу в майбутньому!

 Фото зі сторінки Державного архіву Хмельницької області.