МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Відбулася зустріч студентів Хмельницького інституту з письменником Володимиром Яворівським

     Володимир Олександрович завітав у Інститут з презентацією своєї книги «В мене вечеряв Ісус».
Перед початком літературної розмови, директор Інституту Білий Леонід Григорович представив численній аудиторії українського письменника, лауреата Шевченківської премії, громадсько-політичного діяча, народного депутата 6-и скликань, очільника спілки письменників України з 2001 до 2011 року, голову комітету Верховної ради України з питань культури та духовності та багаторічного ведучого авторської передачі на першому каналі Українського радіо  «20 хвилин з Володимиром Яворівським».

     Роман «В мене вечеряв Ісус» дуже дорогий для автора і нелегко йому давався, адже про головну героїню твору – Княгиню Ольгу до наших часів дійшло обмаль інформації, і переважно все, що ми знаємо про долю жінки, на плечі якої лягає керівництво всією державою, ми знаємо з легенд та оповідок. Але все ж, за часів правління княгині Ольги, в історичних джерелах немає згадок про жодну війну.
В останній сцені роману, до Ольги, після прийняття нею християнства приходить Ісус. Власне, саме у щирій розмові княгині з Ісусом розкриваються таємні сенси буття.  

      Володимир Яворівський вже розпочав роботу над новим, не менш цікавим і певним чином новаторським  твором. Письменник вже написав близько ста сторінок наступного роману, героєм якого виступає Іван Мазепа, про якого ще жоден письменник не написав, як про видатного гетьмана.
Відповідаючи на запитання захопленої аудиторії та підсумовуючи літературну зустріч, Володимир Яворівський відкрив секрет успіху творів справжнього письменника.


– Для письменника звичайно потрібні матеріали, документи, архіви, але головна письменницька риса – це вміння уявляти, саме від цього вміння і залежить успіх творів серед читачів, – впевнений видатний український письменник Володимир Яворівський.