МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Студенти Хмельницького інституту МАУП взяли участь у бібліотечній гутірці «Будь у тренді! Читай і зростай!».

У рамках XIV Форуму бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотека – спільнодія для твоєї мрії» на платформі Zoom відбулася бібліотечна гутірка «Будь у тренді! Читай і зростай!».

Під час заходу говорили про причини, чому варто читати книги та поділилися своїми літературними уподобаннями.

Оксана Банкова рекомендувала учасникам заходу прочитати проникливий та багатогранний роман-епопею «Середня стать» американського письменника грецького походження Джеффрі Євгенідіса, роман української письменниці Тамари Горіха Зерня «Доця» про початок війни на сході України, за який авторка отримала Шевченківську премію-2022 у номінації «Література» та романом ветерана АТО Артема Чеха з «Хто ти такий?», у якому описується період 90-х років.

Для тих, хто завжди замислювався над майбутнім нашої планети, але не знав, як почати діяти Світлана Каритун рекомендувала прочитати книгу «Дім – нуль відходів».

Про свої книжкові вподобання та корисні інтернет-ресурси, які знайомлять з популярними книжковими новинками, розповіла Юлія Мазур.

 

Артур Кокаревич порадив прочитати книгу всесвітньо відомого психіатра, психотерапевта, філософа Віктора Франкла «Людина в пошуках справжнього сенсу». Для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на краще порадив книжку «7 звичок надзвичайно ефективних людей» Стівена Кові. Артур зауважив, що студентам варто прочитати книжку «Визначні роки. Від 20 до 30. Вмикай на повну та досягай максимуму» американського психолога Мег Джей, в якій ідеться про роки, які не має права змарнувати молодь. Ще одна книга, яка заслуговує уваги – це роман «1984» Джорджа Орвелла.

Бібліотечні фахівці з Розсошанської ТГ рекомендували книгу «Спитайте Мієчку».