МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Викладачі Хмельницького інституту МАУП взяли участь у вебінарі, який відбувся у рамках заходів на тему академічної доброчесності від Unicheck Україна.

 

19 березня відбувся навчальний вебінар на тему «Як працювати з акаунтом Unicheck» від Unicheck Україна за сприяння Центру організації науки та інновацій освітньому процесі МАУП. У вебінарі взяли участь викладачі Інституту: Валентина Парандій, Валентина Олійник, Алла Авсієвич та Галина Оліх.

Учасники вебінару мали можливість поспілкуватися з представником Unicheck Україна Катериною Савенок та  розглянути наступні питання:

1. Аккаунт Unicheck;

2. Завантаження файлу;

3. Робота з онлайн звітом;

4. Завантаження PDF звіту.

 

UNICHECK (раніше UNPLAG) – це сервіс з перевірки робіт на ознаки плагіату, який вчасно надає підтримку своїм користувачам та може адаптувати систему відповідно до потреб навчальних закладів.

Створений українськими розробниками у 2014, він може використовуватись онлайн або інтегруватись з навчальними системами ВНЗ (так звані learning management systems). Серед них – Moodle, Canvas, Blackboard, Schoology, Google Classroom та інші. Наразі сервісом користуються більш ніж 50 українських університетів. Навчальні заклади США, Іспанії, Бельгії та інших країн світу також перевіряють роботи з Unicheck.