МАУП
імені Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї  України
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ІНСТИТУТ ПрАТ “ВНЗ “Міжрегіональна Академія управління персоналом

Науково-педагогічні працівники Хмельницького інститут МАУП взяли участь у вебінарі «Академічна доброчесність і підготовка навчально-методичних матеріалів»


Захід організовано Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти і Unicheck Україна.

Спікери заходу:

Олена Єременко — заступниця голови агентства із забезпечення якості вищої освіти. Розкаже про вимоги та рекомендації щодо оформлення та змісту навчально-методичних матеріалів, вимоги до авторів та врахування інтересів здобувачів вищої освіти при створенні програм.

Іван Назаров — член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Роз’яснить правове регулювання академічної доброчесності та роль Національного агентства у формуванні простору академічної доброчесності та реагування на її порушення.

Андрій Сідляренко — експерт з академічної доброчесності, комерційний директор Unicheck Україна. Поділиться 5 ключовими компонентами культури академічної доброчесності та її впровадження у закладі вищої освіти.


На вебінарі розглянуто етапи створення якісних методичних матеріалів та необхідність врахування безлічі моментів, від відбору професіоналів, які будуть складати плани, до того, як ці матеріали покращують якість підготовки здобувачів освіти.

Усі бажаючі мали можливість поставити спікерам питання.